Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Biografija

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Biografija Empty Biografija Sub Apr 24, 2010 9:12 am

Blood Hungry

Blood Hungry
Admin

Datum rodjenja
15. jun 1975, Blumfild, Micigen, SAD

Puno ime
Elizabet En Reaser

Visina
5 '2 ½ "(1,59 m),

Mini biografija
Elizabet Reaser је zelela da bude glumica od detinjstva. Kao srednje dete od tri devojcice, ona je odrastala u ruralnom Milfordu, Micigen. Njena majka (domacica), a njen otac (advokat pa gostionicar pa zamena nastavnika) su se razveli. Kroz srednju skolu, radila je nekiko cudnih poslova, cak je bila i pomocnik golfskog igraca u kantri klubu.

Elizabet je pocela sa koledzom Oakland University u Rochester Hills-u, Micigen, ali nakon godinu dana pozelela je da napusti srednji zapad i prosiri svoje horizonte. Ona se prijavljuje (sa blagoslovom svojih roditelja) na Juilliard skolu dramskih umetnosti i biva prihvacena. Od Juilliard-a ona dobija Bachelor's of Fine Arts (B.F.A.) u 1999. (priznanje da je polozila skolu)

Upinjala se u pocetku, ali ubrzo je nasla adekvatne zastupnike, i ulogu u dnevnoj drama seriji "Guiding Light". Od tada ona postaje uspesna filmska, televizijska i pozorisna glumica, dobijala je mnoge pratece i glavne uloge.

U oktobru 2004, Interview magazin proglasava je za jednu od "14 to be" novijie poznatih kreativnih zena.

PETA (People for the Ethical Treatment of Animals) ju je naveo kao vegetarijanca.
Jednom se pojavila u predstavi u Londonu za samo dve osobe u publici.

Dok se pripremala za ulogu u televizijskoj drami "Saved" (2006), ona je vreme provodila u hitnoj pomoci, istrazivajuci ponasanje medicinskog osoblja.

Njen ocuh je bio vlasnik Detroit Pistons-a, Bill Davidson. Nakon njegove smrti, njena majka je preuzela vlasnistvo nad timom.


Licni citati
Osecam se tako blagosoveno da sam uspela da postignem ovo bez mnogo patnje i borbe. Postoji toliko mnogo glumaca koji su izuzetno talentovani a znam da su blizu gladovanja.

Kad znate da publici ne samo da se svidja ono sto radite, ali isto tako reaguju na to, ne moze biti bolje za glumca.

Uvek sam zelela da budem glumica, od kad pamtim. Odrasla sam podvrgavajuci svoju porodicu jako losim emisijama u dnevnoj sobi. To je ono sto volim da radim.

U okviru svake drame u necjem zivotu, uvek postoji nacin za pronalazenje humora u njoj. Bezhumora nikome nije stolo ni do koje drame koja se desava.

http://twilight-montenegro.yours.tv

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Biografija
» Biografija
» Biografija
» Biografija
» Biografija

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu